معرفی آکادمی

درباره فراساحل نگار

شرکت فراساحل نگار به شماره ثبت ۴۱۴۵۲۲ و با زمینه تخصصی ارائه مشاوره و خدمات فنی و مهندسی در زمینه منابع طبیعی،آبزی پروری و شیلات فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده است.
هدف اصلی موسسین شرکت تامین نیازهای آموزشی، میدانی و تجهیزاتی علاقه مندان و فعالان در بخش های مختلف تولیدی و تحقیقاتی منابع طبیعی و کشاورزی است.
این شرکت با در اختیار داشتن دانش علمی و عملی جمعی از برترین متخصصین ایرانی و با چشم انداز بومی کردن فعالیت های تولیدی ارائه بهترین راهکارهای اجرایی جهت هدایت سرمایه، افزایش بهره وری و صرفه جویی در ذخایر ملی را مد نظر قرار داده است.
اقبال روز افزون به سرمایه گذاری و فعالیت هدفمند اقتصادی در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی با رویکرد بهره برداری بهینه از ذخایر ملی کشور عزیرمان ایران ما را برآن داشت تا در راه ارائه راهکارهای جدید و بومی فعالیت گسترده ای را پایایه ریزی کنیم.
آنچه فعالیت های این شرکت را متمایز میکند دید حرفه ای ما در زمینه صداقت در هدایت سرمایه گذاری و اجرای پروژه های بخش های مختلف منابع طبیعی و کشاورزی در اقلیم های مختلف ایران با توجه به منابع طبیعی در دسترس، امکانات جغرافیایی و فرهنگی هر منطقه است.

خدمات این شرکت در بخش های زیر ارائه میگردد

آموزش

یکی از اصلی ترین اهداف شرکت فراساحل نگار آموزش اصولی، هدفمند و حرفه ای علاقه مندان و فعالان بخش کشاورزی و منابع طبیعی است. هدف اصلی از برگزاری کلاس های آموزشی آن است که شرکت کنندگان با کسب اطلاعات کافی و کاربردی توانایی مدیریت اجرایی، اقتصادی و توسعه ای فعالیت خود را دارا باشند. مدرسین و مشاورین طرف قرار داد این شرکت متعهد به آموزش علاقه مندان با بالاترین کیفیت ممکن بوده و کیفیت برگزاری کلاس ها تا به امروز موید این تعهد است.
کلیه مدرسین از بین کارشناسان خبره علمی با سابقه طولانی فعالیت عملی در زمینه های تخصصی هر بخش انتخاب گردیده اند و روزمه اساتید در بخش های مربوطه در سایت قابل دسترسی است.

هدایت سرمایه گذاری

کشور ایران با در اختیار داشتن منابع لایزال طبیعی یکی از بهترین بسترهای جغرافیایی برای بهره برداری اقتصادی در بخش های مختلف منابع طبیعی و کشاورزی است. سابقه این بهره برداری به قدمت تاریخ کشور ماست. با پیشرفت دانش نوین و بهبود تکنیک های تولیدی با شعار” حداکثر بهره وری، حداقل بهره برداری از منابع طبیعی” تعداد علاقه مندان جهت سرمایه گذاری در این بخش روز به روز در حال افزایش است. یکی از مهمترین و حیاتی ترین مراحل سرمایه گذاری طبیعتا هدایت سرمایه در مجرایی درست می باشد. متاسفانه عدم آگاهی حرفه ای و سودجویی برخی افراد باعث سرمایه گذاری های اشتباه و ضرر و زیان های هنگفت برخی علاقه مندان گردیده است. شرکت فراساحل نگار متعهد است که سرمایه گذاران را با توجه به شرایط اقلیمی، منابع در دسترس و فرهنگ بومی هر منطقه در مسیری درست هدایت کند حتی اگر این تعهد منجر به انصراف سرمایه گذار از ایده اولیه و تغییر آن گردد.

کارشناسان این شرکت متعهد به ارائه مشاوره حرفه ای و خلاقانه به علاقه مندان بوده و حدکثر تلاش خود را در جهت ارائه راهکارهای ممکن جهت اجرایی شدن ایده اولیه سرمایه گذاران بکار خواهند بست.

اجرای طرح های تصویب شده

این شرکت آمادگی خود را جهت اجرای طرح های مختلف عملیاتی پس از تصویب کارشناسان مربوطه و تائید سرمایه گذار اعلام می دارد. تیم های اجرایی شرکت فراساحل نگار با سابقه طولانی در مراحل آماده سازی، نصب و راه اندازی سازه ها و سیستم ها در بخش های مختلف منابع طبیعی و کشاورزی متعهد به تحویل سفارش سرمایه گذاران طبق برنامه زمان بندی مورد توافق می باشند.

مشاوره جهت افزایش بهره وری

در این بخش فعالان تولید در بخش های مختلف منابع طبیعی و کشاورزی جهت افزایش بهره وری فعالیت خود می توانند از راه کارهای پیشنهادی تیم های تخصصی ما بهره مند گردند. سابقه اجرایی ، علمی و آشنایی مشاوران این شرکت با پیشرفته ترین تکنیک های روز دنیا اطمینان خاطر فعالان علاقه مند به افزایش بهره وری اقتصادی را تضمین خواهد نمود.

تامین تجهیزات

شرکت فراساحل نگار آمادگی خود را در جهت تامین نیازهای تجهیزاتی فعالان بخش های مختلف منابع طبیعی و کشاورزی اعلام می داد. شکی نیست که در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات مناسب یکی از اصلی ترین کلیدهای موفقیت برای یک تولید کننده است. ابزار و تجهیزات نامناسب براحتی می تواند سرمایه را به نابودی بشکاند. تیم های تخصصی این شرکت آمادگی دارند که در راستای اشاعه فرهنگ بومی سازی و تولید ملی تجهیزات کاربردی را بنابر سفارش کارفرما طراحی و تولید نموده و بومی سازی این تجهیزات را با شرایط اقلیمی و فرهنگی خاص هر منطقه در اولویت کاری خود قرار دهند.

خلاصه

ضمن تشکر از بذل توجه شما برای مطالعه این متن از شما می خواهیم که بخش های مختلف سایت را بازدید نموده و وبا ارائه انتقادات و نقطه نظرات خود در بخش مربوطه ما را در بهبود فعالیت حرفه ای مان یاری کنید. هدف اصلی شرکت فراساحل نگار گسترش افق دید شما برای رسیدن به ایده های جدید و خلاقانه اقتصادی در بخش منابع طبیعی و کشاورزی است. ما پذیرای ایده های جدید شما هستیم و تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا این ایده ها جامعه عمل بپوشند. در این راستا می توانید با مراجعه به بخش مربوطه ما را در ایده های خود شریک کنید. هم چنین کلیه مراحل حقوقی لازم جهت منتفع شدن شما از ایده های خلاقانه تان بوسیله تیم های حقوقی شرکت به عمل خواهد امد.

در انتها از شما می خواهیم که اگر همانند ما تعهد اخلاقی، خلاقیت و بهره برداری بهینه از منابع لایزال کشور عزیزمان ایران در راستای رفاه اقتصادی ملت عزیزمان هدف زندگی و کار شماست ما را در کنار خود بپذیرید.

با نهایت احترام

مهندس کبیر زمردی – مدیر عامل